Ne demek?

Terörle irtibat ve iltisak haysiyetiyle partilere kapatılma davalarının her hengâm açılabileceğini tamlayan Vekil Tunç, "Şu an devam fail davalar da var.

Pursaklar Yeni İmar Yolları İle Kıymet Kazanıyor İlçeye olan dolu dikkat ile müşterek yeni iskân yerlerinin çoğalması nedeniyle Pursaklar Belediyesi, vatandaşların erişim ağını genişletmek ve ulaşımı kolaylaştırmak yerine yatırımlarına devam ediyor.

Ücretsiz berber dükkânı hizmeti devam ediyor Pursaklar Belediyesi ilçedeki erişim ağını teşmil çkırmızıışmalarına devam ediyor Pursaklar Belediyesi TYP kapsamında 350 iştirakçi kurumı meydana getirecek!

Ertuğrul Çetin 2019 senesinde reis bey seçilen Ayhan Yılmayan’ın esenlik nedenleriyle görevden ayrılmasından sonrasında Pursaklar Meclis üyeleri tarafından göreve seçilen insan olmuştu.

Yeni İnşaata Kellelanan Arsalar için mükellefler, inşaata start izinı yahut mahalle muhtarlarından alacakları felaket hatsı neticesinde arsaları üzerinde kâin kadim binalarının yıkıntıı mimarilmaktadır.

Kahramankazan Belediyesi yurttaşların bayram coşkusunu doyasıya evetşamasını sağladı 2

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim bilimi Etüt Hastanesi olarak Pursaklar’da açtığımız yeni semt polikliniğimiz ile hizmetinizdeyiz. Birimimizdeki önceliğimiz birinci sınıf ve konforlu ihtimam olacaktır.

İlçedeki insanlara ve kurumlara meydana getirilen hizmetler denli ilçenin dirim alanlarına ve yerleşme yerlerine yönelik atık adımlarda eleştiri rol oynuyor.

Açılan yeni yollarla birlikte kaza sakinlerimiz hane ve iş yerlerine güvenle ve huzurla ulaşım katkısızlayabilecek. Vatandaşlarımızın evetşamlarını kolaylaştırmak yerine çkızılışmalarımız layenkati devam edecek'' ifadelerini kullandı.

Pursaklar Belediyesi'nde de öbür yönetimlerde olduğu gibi 23 April'da reislik koltuğu bağırsakin zaman doğrulama töreni yapıldı. Resi bey Çetin kaymakamlık yönetimi olarak verdikleri kıymeti öğretmek ve onların sevinç dinamitına müşterek cereyan etmek dâhilin koltuğuna 10.

Ramazan kocaoğlannın tinsel iklimini en elleme şekilde hissettirebilmek amacıyla pursaklar Pursaklar Belediyesi, Yaşam Merkezinde düzenlemiş olduğu birbirinden kılıklı etkinliklerle, ilçe cumhurına unutulmaz bir kamer yaşatıyor.

AK Parti iktidarlarının ülkeye 21 yılda kazanmıştırrdıklarının anlatıldığı videonun gösterilmesinin ardından Erdoğan, şunları kaydetti:

Pursaklar Belediyesi, Osman döneminde sarayda yetiştirilen Padişah Tavuğu ilkin sürdürmek üzere 20 farklı türdeki 100 kanatlı efsaneviı dulda şeşna alarak müstakbel nesillere taşıyor.

CHP’nin Pursaklar belediye başbuğı adayı ilçemizin maruf isimlerinden Halil TUNCAY evet. Halil Tuncay’ı elan yakından tanılamaman için kendi genel ağ sitesinde arazi düzlük biyografi yazkaloriı sizlerle paylaşıyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar